Teckningar av Lennart Rodhe
Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RODHE, Lennart (1916-2005): (4) Figurkompositioner samt stads- och bergsvy, monogramsignerade varav en daterad- 49, en teckning ej signerad, tusch, 16x12-21x14 cm
Gulnade, med dedikation
179851
2013-04-16