Teckningar av Lennart Rodhe

Teckningar av Lennart Rodhe
Teckningar av Lennart Rodhe
Teckningar av Lennart Rodhe
Teckningar av Lennart Rodhe
Teckningar av Lennart Rodhe
Teckningar av Lennart Rodhe
Teckningar av Lennart Rodhe
Teckningar av Lennart Rodhe
Teckningar av Lennart Rodhe
Teckningar av Lennart Rodhe

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

RODHE, Lennart (1916-2005): (4) Figurkompositioner samt stads- och bergsvy, monogramsignerade varav en daterad- 49, en teckning ej signerad, tusch, 16x12-21x14 cm

Gulnade, med dedikation

179851

2013-04-16