Le Corbusier färglitografi "Modulor"

Le Corbusier färglitografi
Le Corbusier färglitografi
Le Corbusier färglitografi
Le Corbusier färglitografi

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LE CORBUSIER (Frankrike, 1887-1965), Frankrike, efter: "Modulor", färglitografi, signerad och daterad i trycket Le Corbuier Paris 20/2 56, LC 50, 72x52 cm

179853

2013-04-16