Kunisada träsnitt

Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt
Kunisada träsnitt

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 200 SEK

KUNISADA, Utagawa (1786-1864) 2 st: Skådespelare, signerade Kunisada ga resp ni konomi Toyokuni ga, ca 35x24 cm vardera, oramade

Båda med smärre hål, lagningar

179858

2013-04-14