Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
1 200 SEK
KUNISADA, Utagawa (1786-1864) 2 st: Skådespelare, signerade Kunisada ga resp ni konomi Toyokuni ga, ca 35x24 cm vardera, oramade
Båda med smärre hål, lagningar
179858
2013-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här