Karin Mamma Andersson färgträsnitt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERSSON, Karin Mamma (född 1962): Landskap med vattenfall, signerad och daterad Karin Mamma Andersson 2008, 141/250, färgträsnitt, 35x44 cm, oramad

179922

2013-04-14