Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
JUNGHANS, Ato, väggur, omkring 1960-tal, batteridrivet verk av förgylld mässing, vit urtavla med streck, glasat fodral, höjd 34 cm
Funktion ej testad
179932
2013-04-14
Gör en kostnadsfri värdering här