Väggur Junghans

Väggur Junghans
Väggur Junghans

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JUNGHANS, Ato, väggur, omkring 1960-tal, batteridrivet verk av förgylld mässing, vit urtavla med streck, glasat fodral, höjd 34 cm

Funktion ej testad

179932

2013-04-14