Frackur Tissot art deco
Valmis
2013-04-14
179972
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
FRACKUR, Tissot, 1940-tal, guldpläterad, art deco, diameter 47 mm
Bruksslitage