Frackur Tissot art deco

Frackur Tissot art deco
Frackur Tissot art deco

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FRACKUR, Tissot, 1940-tal, guldpläterad, art deco, diameter 47 mm

Bruksslitage

179972

2013-04-14