Inge Schiöler serigrafier

Inge Schiöler serigrafier
Inge Schiöler serigrafier
Inge Schiöler serigrafier
Inge Schiöler serigrafier

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHIÖLER, Inge (1908-71): (3 st) Motiv från Koster samt porträtt, 2 signerade i blyerts, 1 stämpelsignerad, provtryck samt i numrerad 24/30, färgserigrafier, bladstorlek 50x55-52x44 cm

Hanteringsveck

179975

2013-04-18