Inge Schiöler serigrafier
Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SCHIÖLER, Inge (1908-71): (3 st) Motiv från Koster samt porträtt, 2 signerade i blyerts, 1 stämpelsignerad, provtryck samt i numrerad 24/30, färgserigrafier, bladstorlek 50x55-52x44 cm
Hanteringsveck
179975
2013-04-18