Bordslampa

Bordslampa
Bordslampa

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BORDSLAMPFOT, 1900-talets andra hälft, klar glasmassa, höjd 41 cm

Smärre skador och nagg

179983

2013-04-14