Oidentifierad konstnär pastoralt landskap olja

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 17/1800-tal, pastoralt landskap, bär signatur på baksidan P de Loutherbourgh, olja på duk, 36x49 cm

179987

2013-04-16