Tage Nordholm oljemålning

Tage Nordholm oljemålning
Tage Nordholm oljemålning
Tage Nordholm oljemålning
Tage Nordholm oljemålning

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDHOLM, Tage (1927-1990): Motiv från Fjärås, Halland, signerad Tage Nordholm, 1962, olja på duk, 54x67 cm

Ett litet spikhål

179989

2013-04-16