Jan Van Der Ven oljemålning

Jan Van Der Ven oljemålning
Jan Van Der Ven oljemålning
Jan Van Der Ven oljemålning
Jan Van Der Ven oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

VAN DER VEN, Jan C (1896-1930): Frukost i det gröna, signerad Jan V d Ven, olja på duk uppfordrad, 68x95 cm

179990

2013-04-18