Elefant Kay Bojesen

Elefant Kay Bojesen
Elefant Kay Bojesen
Elefant Kay Bojesen
Elefant Kay Bojesen
Elefant Kay Bojesen
Elefant Kay Bojesen
Elefant Kay Bojesen
Elefant Kay Bojesen

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELEFANT, teak, märkt Kay Bojesen, Denmark, Copyright, 1950-tal, längd 16 cm

Bruksslitage

180013

2013-04-17