Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TRUMSLAGARE, SJÖPAPEGOJA (lunnefågel), bemålade, Kay Bojesen, Danmark 1950-tal, höjd 22 resp.17 cm
Bruksslitage, trumpinnar saknas, färgbortfall
180014
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här