Figuriner Kay Bojesen

Figuriner Kay Bojesen
Figuriner Kay Bojesen
Figuriner Kay Bojesen
Figuriner Kay Bojesen
Figuriner Kay Bojesen
Figuriner Kay Bojesen

Klubbat för:

2 000 SEK

2 000 SEK

TRUMSLAGARE, SJÖPAPEGOJA (lunnefågel), bemålade, Kay Bojesen, Danmark 1950-tal, höjd 22 resp.17 cm

Bruksslitage, trumpinnar saknas, färgbortfall

180014

2013-04-17