Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
WIGERT, Hans (född 1932): "Hemkomsten", Gumskullen Gotska sandön, olja på duk, signerad och daterad atergo Hans Wigert 1981, 81x65 cm
180020
2013-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här