Herrfickur England silver

Herrfickur England silver
Herrfickur England silver
Herrfickur England silver
Herrfickur England silver

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRFICKUR, kapslat förgyllt verk, nr 96678, nyckeldragen spetstandsankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, boett av silver, stämplad Chester 1890, diameter 61 mm

Smärre slitage

180023

2013-04-20