Herrfickur England silver
Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRFICKUR, kapslat förgyllt verk, nr 96678, nyckeldragen spetstandsankargång, vit urtavla med romerska siffror, sekundvisare, boett av silver, stämplad Chester 1890, diameter 61 mm
Smärre slitage
180023
2013-04-20