Takarmatur Fagerlund

Takarmatur Fagerlund
Takarmatur Fagerlund

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

TAKARMATUR, 1960-tal, möjligen Carl Fagerlund, mässing, pressglas, höjd 37 cm

Smärre skador

180040

2013-04-18