Officerssabel
Valmis
2013-04-25
180050
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
SABEL, Sachsen, för officer, blånerad klinga med graverad och förgylld dekor, längd 92 cm
Slitage, hack