Officerssabel

Officerssabel
Officerssabel
Officerssabel
Officerssabel
Officerssabel
Officerssabel

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SABEL, Sachsen, för officer, blånerad klinga med graverad och förgylld dekor, längd 92 cm

Slitage, hack

180050

2013-04-25