Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ATENIENN, med fyra etager och spegel, 1800-tal, nyrokoko, mahogny, höjd ca 166, 126x51 cm
Skador, en spegel spräckt
180074
2013-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här