Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KRUKA, keramik, Höganäs, 1800-talets slut, brun glasyr, träsockel medföljer, höjd 47 cm
Omfattande skada samt lagningar
180077
2013-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här