Skyltdocka barnmodell 1900-talets mitt

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

SKYLTDOCKA, barnmodell, rörliga armar, 1900-talets mitt, höjd 122 cm, senare klädsel medföljer

Slitage

180085

2013-04-15