Kinesisk bojan 1800-tal
Klubbat för:
8 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, figural dekor i underglasyrblått, höjd 20,5 cm
Kuntoraportti
Locket med lagning
180110
Päivämäärä:
2013-04-15