Kinesisk bojan 1800-tal

Kinesisk bojan 1800-tal
Kinesisk bojan 1800-tal
Kinesisk bojan 1800-tal
Kinesisk bojan 1800-tal
Kinesisk bojan 1800-tal
Kinesisk bojan 1800-tal
Kinesisk bojan 1800-tal
Kinesisk bojan 1800-tal
Kinesisk bojan 1800-tal
Kinesisk bojan 1800-tal

Klubbat för:

8 400 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

BOJAN med lock, porslin, Kina, 1800-tal, figural dekor i underglasyrblått, höjd 20,5 cm

Kuntoraportti

Locket med lagning

180110

Päivämäärä:

2013-04-15