Bord Frankrike 1700-tal

Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal
Bord Frankrike 1700-tal

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORD, med låda i sargen, Frankrike, 1700-tal, höjd 76, 89x47 cm

Nyckel finns, slitage och sprickor

180133

2013-04-18