Klubbat för:
15 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
SEKRETÄR, stockholmsarbete i rokoko, Sverige, 1700-tal, fanérad med valnöt, höjd 98, 84x46 cm
Fanérskador, smärre kompletteringar
180134
2013-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här