Sekretär stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

15 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SEKRETÄR, stockholmsarbete i rokoko, Sverige, 1700-tal, fanérad med valnöt, höjd 98, 84x46 cm

Fanérskador, smärre kompletteringar

180134

2013-04-18