Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SNEDKLAFFSSEKRETÄR, 1800-tal, ek, nyckelskyltar och draghandtag i mässing, höjd 96, 99x44 cm, nyckel finns

Skador och slitage, delar saknas

180152

2013-04-19