Emma Hartman färglitografi

Emma Hartman färglitografi
Emma Hartman färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARTMAN, Emma (samtida): "Submerge", signerad Emma Hartman, 15/190, färglitografi, bildyta ca 65x61 cm

180163

2013-04-17