Canape 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CANAPE, 1800-talets andra hälft, på hjul, skuren dekor, längd 182 cm

Bruksslitage

180172

2013-04-19