Jules Chéret affisch

Jules Chéret affisch
Jules Chéret affisch

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHÉRET Jules, efter, affisch, litografiskt tryck, signerad och daterad i trycket Chéret 93, 82x59 cm

Beskuren, något gulnad

180183

2013-04-17