Spegel gustaviansk stil

Spegel gustaviansk stil
Spegel gustaviansk stil

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, oval, bronserad, pastellage, höjd 68x43 cm

Skador

180184

2013-04-16