Edgar Degas litografi

Edgar Degas litografi
Edgar Degas litografi

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DEGAS, Edgar (1834-1917): Hästkapplöpning, färglitografi, signerad i trycket, numrerad 212/500, höjd 47,5x54,5 cm

180205

2013-04-17