Vas Ulrica Hydman-Vallien Kosta Boda

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

800 SEK

VAS, glas, "Moonflower", Ulrica Hydman-Vallien, signerad Kosta Boda Ulrica HV. samt otydligt numrerad, höjd 26 cm

Obetydliga nagg under fot

180213

2013-04-15