Soptunna Vulkan Eimer

Soptunna Vulkan Eimer
Soptunna Vulkan Eimer
Soptunna Vulkan Eimer
Soptunna Vulkan Eimer
Soptunna Vulkan Eimer
Soptunna Vulkan Eimer

Klubbat för:

500 SEK

800 SEK

SOPTUNNA, med fotstamp, 1960-tal, Vulkan Eimer, modell Hanau, delvis vitalckerad, höjd 61 cm

Fotring med skada, bruksslitage

180214

2013-04-16