Klubbat för:
500 SEK
800 SEK
SOPTUNNA, med fotstamp, 1960-tal, Vulkan Eimer, modell Hanau, delvis vitalckerad, höjd 61 cm
Fotring med skada, bruksslitage
180214
2013-04-16