Marilyn Monroe fotografi

Marilyn Monroe fotografi
Marilyn Monroe fotografi
Marilyn Monroe fotografi
Marilyn Monroe fotografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BARRIS, George (USA, född 1928): Marilyn on the Beach, osignerad, daterad 1962/2006, numrerad 125/200, gicleetryck, höjd 50,5x40,5 cm

180221

2013-04-17