Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
BARRIS, George (USA, född 1928): Marilyn on the Beach, osignerad, daterad 1962/2006, numrerad 125/200, gicleetryck, höjd 50,5x40,5 cm
180221
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här