Bengt Fransson oljemålning

Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning
Bengt Fransson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flicka i blomsteräng", signerad Bengt Fransson, olja på pannå, 22x16 cm

180227

2013-04-17