Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANSSON, Bengt (född 1935): "Flicka i blomsteräng", signerad Bengt Fransson, olja på pannå, 22x16 cm
180227
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här