Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
DE DIENES, Andre (USA,1913-1985): Marilyn on the beach, osignerad, numrerad 135/200, daterad 1945/2006, gicleetryck, 40x50 cm
180231
2013-04-17
Gör en kostnadsfri värdering här