Flintlåspistoler

Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler
Flintlåspistoler

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

7 000 SEK

FLINTLÅSPISTOLER, 1 par, italienska, signerade Farsi, ej ursprungliga pipor, graverade och signerade lås, helstockar med mässingsbeslag, längd 37 cm

Träskador och lagningar, kompletteringar

180235

2013-04-25