Thomas Qvarsebo flickporträtt

Thomas Qvarsebo flickporträtt
Thomas Qvarsebo flickporträtt
Thomas Qvarsebo flickporträtt
Thomas Qvarsebo flickporträtt
Thomas Qvarsebo flickporträtt
Thomas Qvarsebo flickporträtt

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

800 SEK

QVARSEBO, Thomas (född 1947): Flicka med hatt, signerad och daterad T Qvarsebo -77, numrerad 4/12, brons, monterad på träsockel, totalhöjd ca 18 cm

180237

2013-04-17