Thomas Qvarsebo flickporträtt
2013-04-17
180237
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
QVARSEBO, Thomas (född 1947): Flicka med hatt, signerad och daterad T Qvarsebo -77, numrerad 4/12, brons, monterad på träsockel, totalhöjd ca 18 cm