Oidentifierad konstnär pastell
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, kopia av Nattier Grevinnan av Orleans kostymerad som Hebe, pastell, originalet finns på national museum, blyertssignerad Emil Friberg, 108x77 cm
Ytskador, saknar glas
180240
2013-04-17