Oidentifierad konstnär pastell

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, omkring 1900, kopia av Nattier Grevinnan av Orleans kostymerad som Hebe, pastell, originalet finns på national museum, blyertssignerad Emil Friberg, 108x77 cm

Ytskador, saknar glas

180240

2013-04-17