Skål på fot silver

Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver
Skål på fot silver

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL på fot, silver, Stockholm 1800-talets senare hälft, nyrokoko, otydliga stämplar, höjd 18 cm, vikt 251 g

180247

2013-04-16