Stekfat Kina Qianlong 1735-96
2013-04-16
180256
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STEKFAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått med motiv av antikviteter i trädgård, 33x26 cm
Enstaka kantnagg