Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BYSTER, 1 par, gips, Italien, 1900-talets början, vardera höjd ca 59 cm
PROVENIENS: Häringe Slott
En byst med omfattande skador
180277
2013-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här