Armbandsur Longines

Armbandsur Longines
Armbandsur Longines

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

ARMBANDSUR, Longines, 1950-tal, manuellt uppdrag, diameter ca 35 mm

Urtavla med repor, bruksslitage

180281

2013-04-16