Armbandsur Longines

Armbandsur Longines
Armbandsur Longines

Klubbat för:

1 300 SEK

Arviointi

800 SEK

Kuvaus

ARMBANDSUR, Longines, 1950-tal, manuellt uppdrag, diameter ca 35 mm

Kuntoraportti

Urtavla med repor, bruksslitage

180281

Päivämäärä:

2013-04-16