Bela Hradil olja

Bela Hradil olja
Bela Hradil olja
Bela Hradil olja
Bela Hradil olja

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HRADIL, Bela (född 1885-1968): Stilleben, signerad och daterad B Hradil 28, olja på pannå, 23x29 cm

Pannå med torrsprickor

180304

2013-04-17