Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TAKARMATUR, för 6 ljus, 1900-tal, förgylld metall, fotogen, glaskupa av vitt glas och hängande prismor, höj-och sänkbar, total höjd ca 105 cm
180308
2013-04-16
Gör en kostnadsfri värdering här