Takarmatur

Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur
Takarmatur

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TAKARMATUR, för 6 ljus, 1900-tal, förgylld metall, fotogen, glaskupa av vitt glas och hängande prismor, höj-och sänkbar, total höjd ca 105 cm

180308

2013-04-16