Herrfickur Perfecta guld

Herrfickur Perfecta guld
Herrfickur Perfecta guld
Herrfickur Perfecta guld
Herrfickur Perfecta guld

Klubbat för:

2 800 SEK

2 500 SEK

PERFECTA, herrfickur, omkring 1920-tal, märkt i verket, vitt 18´´´ verk, ankargång, guldfärgad urtavla med arabiska siffror, små 13-24, sekundvisare, slät savonettboett av guld 14 k, diameter 51 mm

Obetydliga bucklor, innerboett och bygel av metall

180309

2013-04-20