Bernt Ringquist oljemålning

Bernt Ringquist oljemålning
Bernt Ringquist oljemålning
Bernt Ringquist oljemålning
Bernt Ringquist oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RINGQVIST, Bernt (1917-1966): Motiv av vildsvin, olja på pannå, monogramsignerad BR -39, 23x26 cm
Proveniens: Konsthandlare Gösta Stenman

180311

2013-04-18