Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RINGQVIST, Bernt (1917-1966): Motiv av vildsvin, olja på pannå, monogramsignerad BR -39, 23x26 cm
Proveniens: Konsthandlare Gösta Stenman
180311
2013-04-18
Gör en kostnadsfri värdering här